logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Biokrby

Biokrby, nazývané aj bioalkoholové krby sú bezkomínové typy krbov, ktoré spaľujú namiesto tuhého paliva, ako je drevo, špeciálne vyvinuté palivo, ktoré nazývame bioalkohol. Bioalohol je certifikované palivo biokrbov, ktoré obsahuje 96% etanol, denaturačné zložky, zložky ovplyvňujúce farbu plameňa a obmedzovač zápachu. Medzi prednosti biokrbov patrí okrem iného v prvom rade ich jednoduchosť, keďže nevyžadujú žiadnu komplikovanú montáž a môžu byť jednoducho zavesené na stenu, alebo položené na príklad na stôl. Tieto typy krbov slúžia ako funkčné výhrevné telesá, zároveň sú priam stvorené na použitie ako jedinečné dekoračné prvky pre vytvorenie príjemnej atmosféry domova. Horenie bioalkoholu v biokrboch je bezpečné a neprodukuje žiadne škodlivé ani nebezpečné plyny. Výsledkom procesu horenia bioalkoholu je iba oxid uhličitý (CO2) a voda (H2O) vo forme vodnej pary, ktorá je ideálna hlavne v zimných mesiacoch, keď je vzduch vo väčšine miestností suchý a tým aj nepriaznivo pôsobiaci na sliznice dýchacích orgánov, ktoré sa tým pádom stávajú oveľa náchylnejšími na rôzne ochorenia. Výkon biokrbov sa zvyčajne pohybuje od 2,5 – 4,5 kW, ale aj 6,5 kW až 9 kW.

 

 

 

Na tejto stránke sa momentálne pracuje.
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle +421 907 985 740.

 

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:25 ďalších

 


 

Na trhu existuje niekoľko možností, ako vykurovať svoj dom, ale len málo z nich ponúka takú ľahkosť pohodlie, ako biokrby na etanol. Tieto neuveriteľné a všestranné spotrebiče umožňujú majiteľom domov vykurovanie bez stresu z nutnosti inštalácie špeciálneho plynového potrubia, alebo dokonca komínového systému. Krby na bioetanol tiež ponúkajú krásu ohňa bez vysokých nákladov na krb, na drevo, alebo na plyn. Ak hľadáte jednoduché a efektívne riešenie vašich potrieb vykurovania domu bez veľkých časových, či finančných investícií, krby môžu byť pre Vás tou správnou voľbou. Krby na bioetanol majú bližšie ku krbom na spaľovanie dreva, ako k plynovým krbovým vložkám. Je to preto, lebo v krbových vložkách na bioetanol musí byť umiestnené palivo, aby mohli horieť. Tieto krby používajú biopalivo, ktoré neprodukuje žiadne škodlivé plyny, dym, popol ani sadze. Krby na etanol sú často voľne stojace a veľmi ľahko sa premiestňujú z miestnosti do miestnosti. Vďaka tomu si svoj krb môžete vziať so sebou, ak sa chcete so svojou rodinou na príklad presťahovať do inej lokality, alebo si jednoducho vychutnať svoj krb v ktorejkoľvek miestnosti vo Vašej domácnosti.

 


           

Biokrb krbyonlineINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam