logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Krby na kľúč

Skúsenosti, ako aj odborná kompetencia sú pri stavbe kvalitných krbov základnou podmienkou. Vykurovaniu a stavbe krbov sa aktívne venujeme už od roku 1999 a počas nášho pôsobenia sme postavili veľké množstvo krbov a krbových vložiek. Pri našej práci kladieme vždy prísny dôraz na kvalitu, presnosť, precíznosť, moderný a estetický vzhľad ako aj na aplikovanie najnovších technologických trendov a postupov pri výstavbách. Pri našej práci v žiadnom prípade nepristupujeme na žiadne kompromisy a používame výhradne prvotriedne materiály najvyššej kvality, ktoré sú na trhu dostupné. Našim zákazníkom ponúkame kompletnú stavbu vysoko kvalitných krbov a krbových vložiek, ako aj odborné poradenstvo, záručný aj pozáručný servis. Hlavným predpokladom pre dosiahnutie úplnej spokojnosti je vopred stanovená jasná a dôkladne premyslená predstava o požiadavkách zákazníka ohľadne požadovaného množstva tepla a účinnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo nás navštívte v našej kamennej predajni, kde Vám poskytneme odborné poradenstvo a navrhneme najvhodnejšie riešenie prispôsobené Vašim požiadavkám a potrebám.

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Priemer dymovodu
Ťah
Systém
Otváranie dverí
Dvojstupňové spaľovanie
Ohnisko
Výkon [kW]
 
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:


Krb na kľúč 01

Cena s DPH: 4 307,00 €
Cena s DPH: 4 512,00
Krb na kľúč 02

Cena s DPH: 2 582,00 €
Cena s DPH: 2 746,00
Krb na kľúč 03

Cena s DPH: 3 808,00 €
Cena s DPH: 4 133,00

25 ďalších

 


 

Základnou podmienkou pre stavbu vysoko kvalitných a účinných krbov boli a vždy aj budú skúsenosti, ako aj odborná kompetencia. Oblasti vykurovania, ako aj stavbe krbov a krbových vložiek sa aktívne venujeme už od roku 1999. V priebehu tohto obdobia nášho aktívneho  pôsobenia na trhu sme úspešne zrealizovali veľké množstvo rôznych stavieb krbov, ako aj krbových vložiek. Kvalita, presnosť, precíznosť, moderný a estetický vzhľad, ako aj na aplikovanie najnovších dostupných technologických trendov a postupov pri výstavbách sú pre nás veľmi dôležité, preto na ne kladieme veľmi prísny dôraz. Naša práca v žiadnom prípade nedáva priestor žiadnym kompromisom. Používame výhradne iba prvotriedne materiály s najvyšším stupňom kvality dostupné na súčasnom trhu. Naša ponuka zahŕňa komplexné služby stavieb vysoko kvalitných krbov a krbových vložiek, krbových kachlí, sporákov, ako aj vzťahujúce sa odborné poradenstvo a záručný aj pozáručný servis. Veríme, že hlavným predpokladom dosiahnutia úplnej spokojnosti je pri každej kúpe vopred stanovená jasná a dôkladne premyslená, prípadne aj odkonzultovaná predstava o požiadavkách zákazníka ohľadne požadovanej tepelnej účinnosti. V prípade, ak uvažujete aj Vy o kúpe krbovej vložky, prípadne krbových kachlí, obráťte sa na nás a naše dlhoročné skúsenosti. Budeme radi, ak nás navštívite v našej kamennej predajni, kde si navyše môžete naživo prezrieť a vyskúšať svoj vyhliadnutý model, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky, resp. e-mailiom. Radi Vám poskytneme odborné poradenstvo a navrhneme najvhodnejšie riešenie prispôsobené Vašim požiadavkám a potrebám.


           
 

Kratki NBC 7 HOME EASY BOX krbyonlineINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam