logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

O nás

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


Internetový obchod www.krbyonline.sk bol založený na základe našich dlhoročných a bohatých skúseností v oblasti vykurovania, ktorej sa aktívne venujeme už od roku 1999. Za predchádzajúce obdobie sme postavili veľké množstvo krbov realizovaných s dôrazom na modernosť, vkusnosť a najnovšie technologické trendy. Rozhodli sme sa preto otvoriť náš e-shop a predstaviť zákazníkom aktuálne novinky na trhu a sortiment, o ktorom sme vďaka našim profesionálnym skúsenostiam presvedčení, že je najkvalitnejší na trhu.

Firma KRBOVÉ ŠTÚDIO s.r.o. sa zaoberá predajom krbových vložiek, pecí, kachlí, sporákov, elektrických a biokrbov, rôzneho spotrebného materiálu k výstavbe, ako aj interiérovými a exteriérovými doplnkami, ktoré sú vystavené vo výstavnej sieni našej firmy v Dunajskej Strede na ulici Poľná 4381/8, kde ste srdečne vítaní každý pracovný deň od 8.00 do 17.00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

V našej ponuke sa snažíme vychádzať v ústrety najrôznejším požiadavkám súčasného náročného trhu, a to s prísnym dôrazom na prvotriednu kvalitu a individuálny prístup ku každému klientovi v dostupných cenových reláciách.

Chceme, aby naše služby neboli len čisto o všeobecnom predaji, ale aby sme mohli svojim zákazníkom ponúknuť predovšetkým profesionálnu technickú podporu a poradenstvo. Veľmi radi Vám tiež poradíme a pomôžeme pri výbere vhodného vykurovacieho telesa a zrealizujeme Vám aj jeho montáž na základe Vami vopred odsúhlasenej grafickej vizualizácie z tvorby našich dizajnérov.   

 


Telefonický kontakt: +421 949 303 099

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

 

 


 

CERTIFIKÁTY
INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam