logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

O nás

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Internetový obchod www.krbyonline.sk bol založený na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti vykurovania, ktorej sa aktívne venujeme už od roku 1999. Za predchádzajúce obdobie sme postavili veľké množstvo krbov realizovaných s dôrazom na modernosť, vkusnosť a najnovšie technologické trendy. Rozhodli sme sa preto otvoriť náš e-shop a predstaviť zákazníkom aktuálne novinky na trhu a sortiment, o ktorom sme vďaka našim profesionálnym skúsenostiam presvedčení, že je najkvalitnejší na trhu.

Firma AZ Design sa zaoberá predajom krbových vložiek, pecí, kachlí, sporákov, elektrických a biokrbov, rôzneho spotrebného materiálu k výstavbe, ako aj interiérovými a exteriérovými doplnkami, ktoré sú vystavené vo výstavnej sieni firmy v Dunajskej Strede na ulici Poľná 4381/8, kde ste srdečne vítaní každý pracovný deň od 8.00 do 17.00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

V našej ponuke sa snažíme vychádzať v ústrety najrôznejším požiadavkám súčasného náročného trhu s prísnym dôrazom na kvalitu a individuálny prístup ku každému klientovi, a to v dostupných cenových reláciách.

Chceme, aby naše služby neboli len o predaji, ale aby sme mohli svojim zákazníkom ponúknuť aj profesionálnu technickú podporu a poradenstvo. Radi Vám poradíme pri výbere vhodného vykurovacieho telesa a zrealizujeme jeho montáž na základe Vami odsúhlasenej grafickej vizualizácie z tvorby našich dizajnérov.   

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme príjemné nakupovanie.

Telefonický kontakt: +421 949 303 099

 

 
INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam