logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

2D elektrické krby

Elektrické krby vytvárajú atmosféru tradičného krbu bez obáv z požiaru, dymu, popola a nutnosti nákupu zásob dreva na vykurovanie. Elektrické krby sú vynikajúcou alternatívou, ktoré nevyžadujú údržbu, drevo, čistenie komínov, ani finančne nákladnú inštaláciu. Moderné elektrické krby sú cenovo dostupné, čisté, bezpečné a ich ľahká inštalácia nevyžaduje žiadne špeciálne povolenia. Pestrý výber elektrických krbov na trhu umožňuje každému z nás nájsť si model, ktorý bude vyhovovať jeho požiadavkám a potrebám. K dispozícii je množstvo rôznych prevedení od voľne stojacich po nástenné elektrické krby, ktoré navyše poslúžia aj ako jedinečná dekorácia.

 

 

 

Na tejto stránke sa momentálne pracuje.
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle +421 907 985 740.

 

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:25 ďalších

 


 

Plameňový efekt 2D elektrických krbov a krbových vložiek sa neustále vyvíja a zdokonaľuje od revolúcie na trhu v roku 1988 a nachádza sa v čoraz väčších počtoch domácností. Pomocou jedinečného umenia ilúzie je plameňový efekt vytváraný z plochy odrážajúcej svetlo a vytvára sériu zdanlivo náhodných blikaní, ktoré napodobňujú skutočný plameň, čím vytvárajú presvedčivý 2D plameňový efekt, ktorý dodáva pocit pohodlia a exkluzivity. Efekty plameňov je možné ovládať nezávisle od funkcie ohrievania, aby ste si mohli vychutnať efekt horiaceho ohňa kedykoľvek len budete chcieť. K dispozícii je široká škála rôznych štýlov a spôsobov, ako vniesť luminiscenciu plameňa do každého priestoru.
 

 

  • AUTENTICKÝ ZÁŽITOK Z PLAMEŇA
    Presvedčivý efekt poskytujúci komfort skutočného ohňa bez akýchkoľvek rizík.

 

  • S VYHRIEVANÍM, ALEBO BEZ
    Efekt plameňov je možné zapínať a vypínať nezávisle od funkcie vykurovania, takže si ich môžete pohodlne vychutnávať bez ohľadu na počasie.

 

  • ĽAHKÁ INŠTALÁCIA
    Nie je potrebné pripojenie žiadneho dymovodu, alebo plynovodu. Jednoducho zapojte spotrebič a ste pripravení. 2D elektrické krbové vložky je možné zakúpiť v širokej škále prevedení, ktoré Vám dávajú flexibilitu pri hľadaní toho pravého produktu.

 


           
 2D elektrická krbová vložka krbyonline

2D elektrický krb krbyonline

 

 

 

 

 

 

2D elektrická vložka krbyonline


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam