logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Rohové plynové krby

Rohové plynové krbové vložky vytvárajú vo vašej domácnosti úžasné teplo - a navyše sú účinným a ekologickým zdrojom vykurovania. Krbová vložka dodáva vášmu interiéru interiér niečo jedinečného a môže byť viacúčelovo použitá. Napríklad ho môžete použiť ako delič miestnosti medzi dvoma miestnosťami, takže si môžete vychutnať oheň z dvoch strán. Rohové plynové krby vďaka svojej ohromujúcej kombinácii sily, čistých línií a tepla ponúkajú jedinečný estetický a viacstranný pohľad na plamene. Lineárny plynový krb je možné špecifikovať ako rohové pravé alebo ľavé. Rohové plynové krby znamenajú moderný pohľad na oheň z rôznych uhlov. Vďaka vstavanému plynovému krbu máte množstvo možností na vytvorenie úplne jedinečného riešenia pre váš domov. Rohové plynové krbové vložky sú dodávané so sklom na jednej alebo dvoch stranách. Môžete si vybrať, či budete plynový krb obkladať kameňom, mramorom, vonkajší povrch maľovať ho montovať do surových betónových prvkov. Zabudovateľné rohové plynové krby sú dostupné navyše prichádzajú v rôznych veľkostiach, vždy nájdete ten, ktorý je vhodný práve pre Váš domov.

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Výrobca
Priemer dymovodu
Systém
Ohnisko
Výkon [kW]
 
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:


Trimline 83 Corner plynová krbová vložka rohová
Krbová vložka s rohovým presklením Trimline 83 Corner predstavuje ...

Cena s DPH: 4 380,00 €
Trimline 100 Corner plynová krbová vložka rohová
Krbová vložka s rohovým presklením Trimline 100 Corner predstavuje ...

Cena s DPH: 4 428,00 €
Kratki Leo 200 plynová krbová vložka rohová
Elegantný plynový krb Kratki Leo 200 s rohovým presklením ...

Cena s DPH: 4 600,00 €
Kratki Leo 76/62 plynová krbová vložka rohová
Elegantný plynový krb Kratki Leo 76/62 s rohovým presklením ...

Cena s DPH: 2 400,00 €
Kratki LEO 100 plynová krbová vložka rohová
Elegantná plynová krbová vložka s rohovým presklením pre ...

Cena s DPH: 2 560,00 €
Kratki LEO 70 plynová krbová vložka rohová
Elegantná plynová krbová vložka s rohovým presklením pre ...

Cena s DPH: 1 960,00 €

25 ďalších

 


 

Vychutnajte si eleganciu a teplo žiariacich uhlíkov a tancujúcich plameňov rohových plynových krbov, ktoré sa určite stanú ústredným bodom Vášho domova. V prípade rovných plynových krbových vložiek môže niekedy nastať situácia, že budú zaberať až príliš veľa miesta, čo pre Vás bude znamenať obmedzenie v umiestňovaní Vášho nábytku. Rohové plynové krbové vložky môžu byť okrem iného ideálnym riešením na príklad aj v takýchto prípadoch. Na výber máte nespočetné množstvo rôznych variácií a dekoratívnych možností, pre vytvorenie si svojho designu a aby ste mali tak istotu úplnej bezpečnosti, pohodlia a dlhotrvajúcej hodnoty Vašej rohovej plynovej krbovej vložky od popredných výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami.
Bez potreby komplikovaných komínových systémov sa rohové plynové krbové vložky môžu použiť takmer kdekoľvek vo Vašej domácnosti (okrem kúpeľní, spální, resp. mobilných domov) s adekvátnymi opatreniami čo sa týka spaľovania a vetrania. Tieto zariadenia sú mimoriadne účinné až ich účinnosť môže dosahovať hodnôt až 90 %. Systémy horákov plynových krbových vložiek sú vybavené pilotným systémom, ktorý automaty vypne  aktívne horáky, ak kyslík v miestnosti klesne pod stanovenú prijateľnú hranicu.


           
 

Rohový plynový krb krbyonlineINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam