logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Rovné plynové krby

Plánujete osadiť alebo vymeniť Váš existujúci krb za plynový? Už Vás nebaví čistenie, údržba, zadymenie starého krbu, alebo sa sťahujete do nového domu a hľadáte pohodlné, čisté kúrenie? V oboch prípadoch sú plynové krby výbornou voľbou. Je čas prejsť k čistejšiemu a zelenšiemu krbu s lepšou účinnosťou. Ak aj vy vidíte hodnotu, ktorú plynové krby pridávajú domu, tak správne rozmýšlate. Pomôžeme Vám s výberom vhodného krbu, poskytneme užitočné informácie, ktoré Vám pomôžu pri kúpe a inštalácii. Preto sme pripravili niekoľko bodov na čo sa zameriavať pri výbere novej plynovej krbovej vložky.

Podľa definície je plynový krb určený na spaľovanie iba zemného alebo propánového plynu a nie je vhodné na tuhé palivá ako drevo, drevené brikety alebo pelety. Na rozdiel od krbov spaľujúcich drevo nemôžu byť plynové krby konvertované na spaľovanie tuhých palív. Majú zabudované horáky, ktoré sú skonštruované na použitie zemného plynu alebo plynovej bomby. Ohnisko neobsahuje šamoty, vermiculit alebo liatinové platne, ako sme zvyknutí pri klasických krboch. K plynovým krbom odporúčame vždy dokupovať príslušenstvo ako napr. keramické polienka, ktoré sú vhodné aj do biokrbov alebo kamienky. Všetky plynové krby sa dodávajú spolu s horákom, v niektorých prípadoch výrobca dodá aj keramické polená alebo kamienky.

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Výrobca
Priemer dymovodu
Systém
Ohnisko
Výkon [kW]
 
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:


Trimline 83 Front plynová krbová vložka rovná
Krbové vložky s rovným presklením sú všeobecne krásne, ...

Cena s DPH: 4 152,00 €
Trimline 100 Front plynová krbová vložka rovná
Krbové vložky s rovným presklením sú všeobecne krásne, ...

Cena s DPH: 4 152,00 €
Kratki Leo 200 plynová krbová vložka rovná
Elegantný plynový krb s rovným presklením pre moderný, ako ...

Cena s DPH: 4 180,00 €
Kratki Leo 100 plynová krbová vložka rovná
Elegantný plynový krb s rovným presklením pre moderný, ako ...

Cena s DPH: 2 400,00 €
Kratki Leo 70 plynová krbová vložka rovná
Elegantný plynový krb s rovným presklením pre moderný, ako ...

Cena s DPH: 1 680,00 €
Kratki Leo 76/62 plynová krbová vložka rovná
Elegantný plynový krb Kratki Leo 76/62 s rovným presklením ...

Cena s DPH: 2 350,00 €

25 ďalších

 


 

Náš svet srší vzrušujúcimi technológiami, ktoré menia spôsob nášho života a práce. V kategórii krbov mala technológia rovných plynových krbov výrazný vplyv na pohodlie, bezpečnosť a potešenie z pohľadu na horiaci  oheň.


Rovné plynové krby vybavené technológiou priameho vetrania sú napájané buď zemným plynom, alebo propánom a horia veľmi čisto a efektívne. Majú utesnenú spaľovaciu komoru, ktorá eliminuje tepelné straty na rozdiel od niektorých krbov na spaľovanie dreva, napríklad tradičných otvorených krbov. Bez utesneného ohniska sa drvivá väčšina teplého vzduchu dostáva komínom priamo do ovzdušia, čo je veľmi neefektívne a zbytočné míňanie energie. V závislosti od modelu môžu byť rovné plynové krby účinné až na 85 percent. Sú skvelými zdrojmi tepla, ktoré získavajú všetok spaľovací vzduch z vonkajšej strany domu cez kanál koaxiálneho priameho odvzdušňovacieho potrubia. Medzitým vnútorné potrubie odvádza 100% všetkých vedľajších produktov horenia a udržuje tak kvalitu vnútorného vzduchu. Ak už vlastníte murovaný krb, môžete si ho nechať prerobiť na rovnú plynovú krbovú vložku. Tieto vložky sa inštalujú priamo do existujúceho ohniska Vášho krbu bez toho, aby ste museli búrať Váš krb, či jeho tehlový rám.


           
 

Plynový krb Kratki Leo 200 krbyonlineINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam