logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Trojstranné plynové krby

Rovnako, ako v prípade krbových vložiek na drevo, aj u plynových verzií platí, že trojstranná krbová vložka je synonymom luxusu a exkluzivity. Trojstranné plynové krbové vložky nepochybne zapadnú do každej modernej domácnosti, ale tak isto svojím jedinečným štýlom skvelo ozdobia aj firemné priestory, rokovacie sály, či reštaurácie. Vďaka ich trojstrannému sklu poskytujú nádherný pohľad na tanec plameňov v spaľovacej komore z rôznych strán miestnosti, kde sa nachádzajú. Tak, ako krbové vložky spaľujúce drevo, tak aj trojstranné plynové krbové vložky poznáme vo viacerých prevedeniach, ktoré si pri ich kúpe môžeme zvoliť a z viacerými typmi preslenia, ako sú trojstranné sklá v trare písmena U, alebo C. Nech je ich prevedenie akékoľvek, všetky ich spája jedna spoločná vlastnosť a to ich exkluzivita, ktorú isto ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Výrobca
Priemer dymovodu
Ťah
Systém
Ohnisko
Výkon [kW]
 
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:


Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka trojstranná
Krbová vložka s trojstranným presklením Trimline 83 Panoramic ...

Cena s DPH: 4 428,00 €
Trimline 83 Room Divider plynová krbová vložka trojstranná
Krbová vložka s trojstranným presklením Trimline 83 Room ...

Cena s DPH: 5 028,00 €
Trimline 63 Panoramic plynová krbová vložka trojstranná
Krbová vložka s trojstranným presklením Trimline 63 Panoramic ...

Cena s DPH: 3 504,00 €
Trimline 100 Panoramic plynová krbová vložka trojstranná
Krbová vložka s trojstranným presklením Trimline 100 Panoramic ...

Cena s DPH: 4 428,00 €
Kratki LEO 200 plynová krbová vložka trojstranná
Elegantný plynový krb Kratki Leo 76/62 s trojstranným presklením ...

Cena s DPH: 4 790,00 €
Kratki Leo 76/62 plynová krbová vložka trojstranná
Elegantný plynový krb Kratki Leo 76/62 s trojstranným presklením ...

Cena s DPH: 2 700,00 €
Kratki Leo 100 plynová krbová vložka trojstrtanná
Elegantný plynový krb s trojstranným presklením pre moderný, ...

Cena s DPH: 2 700,00 €
Kratki Leo 70 plynová krbová vložka trojstrtanná
Elegantný plynový krb s trojstranným presklením pre moderný, ...

Cena s DPH: 2 260,00 €
Kratki Leo 100 Tunnel plynová krbová vložka trojstrtanná tunelová
Elegantný tunelový plynový krb s trojstranným presklením ...

Cena s DPH: 2 750,00 €

25 ďalších

 


 

Trojstranné plynové krbové vložky sú navonok veľmi pôsobivé a ponúkajú obzvlášť rozsiahly výhľad na nádherne horiaci oheň. Rôzne možnosti dimenzií a tvarov ponúkajú skutočnú slobodu v oblasti prispôsobenia a designu, nič teda nie je nemožné, nech už sa jedná o jednoduché štíhle, alebo pôsobivé široké prevedenie trojstrannej plynovej krbovej vložky. Všetky trojstranné plynové krbové vložky ponúkajú nádherný oheň s prirodzene vyzerajúcimi, autentickými plameňmi a to všetko iba stlačením jediného tlačidla. Výšku a tepelný výkon si môžete kedykoľvek ľubovoľne upravovať pomocou mobilnej aplikácie, alebo priloženého diaľkového ovládača. Niektoré z trojstranných plynových krbových vložiek sú vybavené funkciou eco mode, ktorá umožňuje zažiť radosť zo živého ohňa naplno a vytvára rozmanitý, nepravidelný vzor výšok plameňov a tiež znižuje spotrebu plynu až o 40%. Spaľovacia komora je zdobená realistickými imitáciami polienok, uhlíkov, kamienkov, alebo drveného skla. Jednou zo zvláštností kvalitných moderných plynových vložiek sú jej podrobné imitácie, ktoré vyzerajú tak klamne realisticky, že spaľovacia komora vyzerá stále presvedčivo, aj keď v nej oheň práve nehorí. Trojstranné plynové krbové vložky sú k dispozícii s čiernym oceľovými, prípadne nerezovým rámom, môžu sa ale tiež inštalovať aj bez nutnosti použitia rámu, čo predstavuje alternatívu, ktorá vedie k minimalistickému, prakticky bezproblémovému prechodu z nehorľavých obkladových materiálov na sklenenú tabuľu. Voliteľná antireflexná vrstva na sklenenej tabuli, cez ktorú je oheň viditeľný, účinne zabraňuje odrazom na skle a tiež zaisťuje dokonalý výhľad na oheň. Trojstranné plynové krbové vložky je možné prevádzkovať na zemný, alebo propánový plyn podľa výberu. Systém jednoduchého uzamykania umožňuje pri údržbárskych prácach ľahké odstránenie sklenenej tabule bez použitia nástrojov.


           
 

Trojstranný plynový krb krbyonlineINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam