logo

Chcete sa
Menu
E-shop
<<  2/3 >>

Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná

Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná

Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline

Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline
Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline
Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline
Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline
Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline
Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná krbyonline

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Trojstranná plynová krbová vložka Trimline 83 Tunnel sa perfektne hodí do širokej škály interiérov domácností, v ktorých sa nepochybne stane stredobodom pozornosti. Plynová krbová vložka Trimline Fires 83 Tunnel Vám ponúka úplnú slobodu v detailnom vytváraní svojho vlastného designu svojej plynovej krbovej vložky.
Výška:
1093 mm
Šírka:
569 mm

Hĺbka:
1086 mm
Hmotnosť:
162 kg

Priemer dymovodu:
130 mm, 200 mm
Účinnosť:
83 %

Systém:
teplovzdušný
Materiál:
oceľ

Ohnisko:
oceľ
Výkon [kW]:
10.2 kW • Trimline 83 Tunnel
  plynová krbová vložka obojstranná s dvojitým horákom   

  Čo je magickejšie ako oheň viditeľný z rôznych miestností? Tento tunelový krb je navrhnutý tak, aby Vám poskytoval dokonalý pocit domova a aby opticky zväčšil Váš dom, ktorý bude ideálnym miestom na vychutnávanie si pohody s ľuďmi, ktorých máte radi, a s ktorými radi trávite spoločné chvíle. Štandardná verzia tohto krbu má horákové lôžko zdobené imitáciami drevených polienok a je vybavené dvojitým horákom. Môžete sa tiež rozhodnúť pre zabudovanie tlejúceho LED ohniska, ktoré Vám dodá ečší pocit exkluzivity. Trimline 83 Tunnel sa dodáva aj v prevedení trojstranným presklením. Navyše je dodávaný s diaľkovým ovládaním Ecomax a pomocou aplikácie Trimline Fires máte možnosť pridať aj ovládanie cez Wi-Fi.


   

   

  Logo TrimlineFires krbyonline

    

   


   

  ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI:

   

  Uzavretý systém ikona krbyonline  UZAVRETÝ SPAĽOVACÍ SYSTÉM

  Tunelové presklenie ikona krbyonline  TUNELOVÉ PRESKLENIE

  Dvojitý horák ikona krbyonline  DVOJITÝ PLYNOVÝ HORÁK

  Diaľkové ovládanie ikona krbyonline  DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE ECOMAX

  Antracitová spaľovacia komora krbyonline  ANTRACITOVÁ SPAĽOVACIA KOMORA


   

   


   

  Trimline Fires kladie veľký dôraz na šitie produktov na mieru. Krb by mal byť ikonou Vášho domu a mal by tak aj vyzerať. Ak sa dozhodnete pre kúpu krbovej vložky od Trimline Fires, získate úplnú kontrolu nad vytváraním zdroja svojho tepla, budúceho luxusu a pohodlia. Zatiaľ čo krbová vložka od Trimline Fires vyhrieva Váš domov, už len myšlienka na návrat domov Vás zahreje pri srdci. Máme na výber z mnohých rôznych estetických možností, avšak nerobíme žiadne ústupky v oblasti inovatívnych technológií. Technológia a estetika idú ruka v ruke a robíme všetko pre to, aby sme pre Vás vytvorili ten najlepší možný zážitok!

   

   

  U tohto modelu si môžete vybrať z nasledujúcich extra doplnkov a funkcií:

   

  LED tlejúce ohnisko krbyonline  TLEJÚCE LED OHNISKO

  Drážkovaný interiér ikona krbyonline  DRÁŽKOVANÝ INTERIÉR

  Skalitý interiér ikona krbyonline  SKALITÝ INTERIÉR

  Interiér s čiernym sklom ikona krbyonline  INTERIÉR S ČIERNYM SKLOM

  Antracitová spaľovacia komora krbyonline  ANTI-REFLEXNÉ SKLO

  WiFi riadenie ikona krbyonline  OVLÁDANIE CEZ WiFi

  Nástenné ovládanie ikona krbyonline  NÁSTENNÉ OVLÁDANIE

  Adaptér 220 VAC GV60 ikona krbyonline  ADAPTÉR 220 VAC GV60

  Ovládanie cez WiFi ikona krbyonline  OVLÁDANIE CEZ MOBILNÚ APLIKÁCIU

  Nástenná úchytka ikona krbyonline   NÁSTENNÁ ÚCHYTKA OVLÁDAČA

   

   

   

   

   

   

  TLEJÚCE LED OHNISKO - UŽÍVAJTE SI SVOJ KRB AJ KEĎ OHEŇ NEHORÍ

  Voliteľné lôžko ohniska s LED podvietením vytvára úžasný tlejúci efekt. Nebudete veriť, že je to iba imitácia! Aj keď svoj krb práve nepoužívate, toto tlejúce lôžko Vám vytvorí príjemnú atmosféru. Intenzitu tlenia môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača, alebo cez WiFi aplikáciu priamo z Vášho tabletu, či smartfónu. Užite si svoj krb aj bez plameňov!

  Trimline Fires - LED tlejúce ohnisko

   

  ANTIREFLEXNÉ SKLO - DOKONALÝ ZÁŽITOK Z KRBU

  Vytvorte si autentický pocit krbu pomocou špeciálneho antireflexného skla. Okrem takmer neviditeľnej vrstvy skla medzi Vami a plameňmi nebude stáť nič iné. Pripravte sa na dokonalý zážitok z ohňa, ktorý žiari, ako nikdy predtým s s antireflexným sklom bez zrkadlového efektu.

  Trimline Fires - Antireflexné Sklo krbyonline

   

  VIAC, AKO LEN OHEŇ - INTERIÉR SPAĽOVACEJ KOMORY

  Vďaka pestrej selekcii interiérov je možné vytvoriť si ľubovoľné variácie spaľovacej komory. Rozhodnite o prostredí, z ktorého bude Váš budúci krb sálať teplo. Staňte sa pánom svojho vlastného dizajnu, Vášho krbu a celej Vašej miestnosti. Naše interiéry sú navrhnuté tak, aby ladili s akýmkoľvek dekorom.


   

  TLEJÚCE ULHÍKY VYROBENÉ ZO ŽIARIVEJ VLNY

  Nič nie je krajšie a príjemnejšie ako oheň, ktorý horí jemne, pomaly, ale isto a vytvára krásne žiariace uhlíky. Dokázali sme zdokonaliť efekt tlejúcich uhlíkov do posledného detailu. Aj pri veľmi nízkom nastavení horáka bude radosť sa pozerať na oheň s nikdy nekončiacim a vyváženým plameňom. Žiariaca vlna dodáva Vášmu krbu extra finiš. Tento materiál vytvára realistické tlejúce ohnisko, ktoré môžu byť zdobené drevenými polenami zakrytými plameňmi. Rovnako ako „skutočný“ oheň so skutočnými uhlíkmi, aj oheň v krbovej vložke Trimline Fires dýcha a pohybuje sa a je plný života.

  Trimline Fires - žiarivá vlna krbyonline

   

  ŠIROKÉ POLENÁ - ROBUSTNÉ A ZÁROVEŇ JEMNÉ

  Preferujete robustný vzhľad? V tom prípade iste oceníte široké polienka, ktoré pridajú Vášmu krbu na charaktere a okrem toho fungujú aj ako základný prvok Vášej krbovej vložky. Veľkou výhodou širokých polienje skutočnosť, že sa dajú ľahko zabudovať. Okrem týchto širokých polien si ako doplnok môžete zvoliť aj medzi štandardnou zabudovanou metódou trimless a slim, alebo týmto robustnejším vzhľadom. Široké polená majú hrúbku materiálu 4 mm a sú natreté rovnakou farbou ako krb.

  Trimline Fires - široké polená do plynového krbu krbyonline

   

  PRAMEŇ VAŠICH PLAMEŇOV

  Spôsob tanca plameňov vo Vašom novom krbe, bude vo veľkej miere závisieť od lôžka plynového horáka, prameňa tepla a pohodlia Vašej domácnosti. Perfektná kombinácia technológie a dizajnu. Okrem určovania pohybov plameňov, horákové lôžko udáva aj tón krbu a je jeho základným dizajnovým elementom. Preferujete elegantné, čisté tvary, alebo dávate prednosť romantike drevených polienok? Nič nie je nemožné!

   

  • Kamienky Carrara - talianská trieda
   Čistá nefalšovaná elegancia priamo z mramorových lomov v talianskej Carrare, ktorá je vhodná pre širokú škálu dekorov, od elegantných a minimalistických po tradičné.

   Trimline Fires - carrara kamienky do ohniska krbyonline

   

  • Kamene - prírodná krása
   Prírodná krása, ktorá dodá Vášmu krbu rustikálnu jedinečnosť. Pohrajte sa s prírodnými živlami a vytvorte ten najlepší pocit z krajiny - pre tých, ktorí majú radi robustnejší vzhľad.
   

  Trimline Fires - kamene do ohniska krbyonline

   

  • Drevené polienka - autentické
   Drevo je synonymom tepla a pohodlia, aj keď ešte nie je zapálené. Po jeho zapálení sa však vytvorí skutočná atmosféra nostalgie a romantiky. S horákovým lôžkom zdobeným drevenými polienkami nikdy nič nepokazíte.

   

  Trimline Fires - imitácia drevených polienok krbyonline

   

  • Bazalt - spať k základom
   Bazalt a oheň sú neoddeliteľne spojené. Bazalt je v podstate stuhnutá láva, bazaltová ozdoba horáka Vás vráti späť k počiatkom našej planéty. Krásny materiál, ktorý vám pomôže vytvoriť Váš vysnívaný dekor.

   

  Trimline Fires - bazaltové ohnisko krbyonline

   

  RIADENIE - ZAŽITE MAXIMÁLNE POHODLIE A JEDNODUCHOSŤ POUŽÍVANIA

  Hlavnou výhodou plynového krbu je jeho ľahké používanie. Už sa nemusíte viac trápiť so zapaľovačmi a drevom, len jednoducho zapnite svoj krb a užívajte si ho. Predtým, než pôjdete spať už nemusíte viac čakať, kým oheň v krbe vyhasne, jednoducho ho len vypnete. Mať krb ešte nikdy nebolo jednoduchšie! Ponúkame Vám viacero možností, ako zapnúť a vypnúť svoj krb podľa Vášho želania.

   

  • Diaľkový ovládač Ecomax (v základnej výbave)
   Vďaka štandardnému diaľkovému ovládaniu už nikdy nebudete musieť vstávať zo stoličky zapáliť oheň. Tento diaľkový ovládač Vám poskytne maximálnu kontrolu nad všetkými funkciami Vášho plynového krbu. Má dokonca aj zabudovanú funkciu termostatu.

   

  Trimline Fires - diaľkový ovládač Ecomax krbyonline

   

  • Nástenný držiak (voliteľné)
   S týmto voliteľným držiakom na stenu je nemožné prísť o diaľkový ovládač! Navyše, štandardná funkcia termostatu diaľkového ovládača funguje najlepšie, keď je diaľkový ovládač umiestnený v držiaku na stenu.

   

  Trimline Fires - Nástenný držiak krbyonline

   

  • Aplikácia Trimline Fires (voliteľné)
   Domov je tam, kde je srdce ... ovládajte svoj krb pomocou mobilnej aplikácie s ľahkosťou. Vďaka najmodernejším technologickým inováciám je možné čokoľvek!

   

  Trimline Fires - mobilná aplikácia krbyonline

   

  • Nástenný ovládač (voliteľné)
   Majte v dome pevné miesto na obsluhu hlavných funkcií vášho krbu. S nástenným vypínačom máte istotu, že diaľkový ovládač nikdy nestratíte!

   

  Trimline Fires - Násteenný ovládač krbyonline

   

  • Diaľkový ovládač Puck (voliteľné)
   Puck je diaľkové ovládanie, ktoré Vám umožní ovládať Váš krb a umožní Vám používať aplikáciu Trimline Fires. Tlačidlá s modrým podsvietením umožňujú zapínať a vypínať krb a regulovať výšku plameňov. Puk je možné pripevniť na stenu a možno ho použiť aj ako termostat.

   

  Trimline Fires - Diaľkový ovládač Puck krbyonline

   

   

   

   

   


   

   

  TrimlineFires_logo krbyonline  dlhoročné skúsenosti - perfektné výrobky
  _______________________________________________

   

   

  Plynové krbové vložky Trimline Fires sú synonymom modernosti, elegancie a technologického pokroku, ktoré perfektne zapadnú do takmer každého miesta vo Vašej domácnosti. História značky Trimline Fires sa začína v roku 1974, kedby bola v Holandsku založená spoločnosť ThermoCet, z ktorej sa neskôr vyvinula samostatná značka Trimline Fires, pôvodne predstavujúca typoradu produktov firmy ThermoCet. Čo sa týka kvality produktov, firma Trimline Fires odmieta akékoľvek kompromisy a využíva striktne len suroviny najvyššej kvality. Od samotného plánovania, cez výrobu, až po finalizáciu sa každý jeden výrobok nesie v duchu luxusu, exkluzivity a dokonalosti. Plynové krbové vložky Trimline Fires sú bijúcim srdcom mnohých európskych domovov, na čo je výrobca samozrejme veľmi hrdý.

   

  Základné ikony krbyonline

   

   


 • Energetický štítok

  Trimline 83 Tunnel energetický štítok krbyonline
 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email 


INDIVIDUÁLNA CENA


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Nastavenie súborov cookies
Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Radi by sme tiež využívali dobrovoľné cookies (non-essential), ktoré nám pomôžu zlepšiť fungovanie našej webovej stránky. Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas.
Ochrana osobných údajov  |  Informácie o cookies
Súhlasím Prispôsobiť Odmietnuť
<Naspäť
Podrobné nastavenie cookies
Súbory cookie používame na zabezpečenie základných funkcií stránky a na zlepšenie vášho používateľského zážitku. Svoj súhlas pre každú kategóriu môžete kedykoľvek zmeniť.
<Nevyhnutné cookies
 
Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú najmä na uchovávanie Vašich produktov v košíku, zobrazovanie obľúbených výrobkov, nastavenie Vašich preferencií a nákupného procesu. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.
<Analytické cookies
 
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu a počet návštev našej webovej stránky.
<Marketingové cookies
 
Marketingové cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami na prispôsobenie zobrazovaných reklám tak, aby pre vás boli čo najzaujímavejšie.
Povoliť všetky Povoliť zvolené Odmietnuť
Uložiť Odmietnuť