logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Obojstranné plynové krby

Ponuka a dizajn obojstranných moderných plynových krbov Vás zaujme hneď na prvý pohľad. Krbová obstavba je navrhnutá tak, aby opticky oddelovala miestnosti. Obojstranné krby, inak povedané tunelové alebo priehľadné plynové krby sú dostupné od popredných európskych výrobcov, ako napríklad Spartherm – Dru, alebo Kratki. Takto riešené plynové krby sú z dvoch opačných strán presklenné a priehľadné, čím dodávajú krásny pohľad na oheň takmer z akejkoľvek polohy v miestnosti. Dodávatelia plynových obojstranných krbov používajú najkvalitnejšie materiály, corten – žiaruvzdorná oceľ, horáky z nehrdzavejúcej ocele, reflexné žiaruvdzorné sklá do 800 stupnňov, keramické ozdoby do ohniska. Ohnisko aj u obojstrannom plynovom krbe je voliteľné individuálne. Najčastejšie dostupné doplnky sú biele kamienky, čierne diamantové kamene, štrk, drvené sklo, sada keramických polien rôznych druhov. Obojstranný krb s voliteľným príslušenstvom bude atrakciou Vašej obývačky.

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Výrobca
Priemer dymovodu
Ťah
Systém
Ohnisko
Výkon [kW]
 
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:


Kratki Leo 100 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná
Elegantný tunelový plynový krb s obojstranným presklením ...

Cena s DPH: 2 670,00 €
Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná
Krbová vložka s obojstranným presklením Trimline 83 Tunnel ...

Cena s DPH: 4 980,00 €
Trimline 100 Tunnel plynová krbová vložka obojstranná
Krbová vložka s obojstranným presklením Trimline 100 Tunnel ...

Cena s DPH: 4 620,00 €

25 ďalších

 


 

JEDEN KRB, DVE IZBY - DVOJSTRANNÝ PLYNOVÝ KRB

Obojstranné plynové krbové vložky sa stali veľmi populárnym trendom v domácnostiach. Nielen, že vyzerajú vďaka ich priehľadnosti skvele, ale aj ich potenciál vyhrievania dvoch obytných zón naraz je veľmi lákavý, keďže nimi môžeme vykurovať dve miestnosti súčasne. Jednou z hlavných výhod obojstrannej plynovej krbovej vložky je jej schopnosť vykurovania dvoch miestností, či už to budú dve samostatné izby, obývacia a spálňa, alebo spálňa a vlastná kúpeľňa. Inštalácia ďalšieho krbu v domácnosti obvykle znamená inštaláciu nového dymovodu a/alebo komína na odvod spalín horenia. Avšak obojstranná plynová krbová vložka je z hľadiska technického len jedna krbová vložka, ktorá vykonáva prácu dvoch, no vyžaduje iba jeden dymovod, resp. komín. Obojstranné plynové krbové vložky nie sú len úžasné vykurovacie zariadenia, ale sú to zároveň aj nádherné umelecké diela, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby ladili so štýlom každého domu a ich ďalšou veľkou výhodou je fakt, že je nimi taktiež možné zvýšiť aj samotnú hodnotu domu. Majitelia domov môžu ušetriť peniaze za inštaláciu obojstranného krbu, ktorý poskytuje teplo a príjemnú atmosféru pre dve miestnosti súčasne. Jedinou nevýhodou obojstrannej plynovej krbovej vložky je, že poskytujú o niečo menej konvekčného tepla, ako jednostranná krbová vložka, čo je spôsobené skutočnosťou, že na obojstrannej plynovej krbovej vložke sa nenachádza zadná konvekčná komora (zo zrejmých dôvodov).


           
 

Obojstranný plynový krb krbyonlineINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam