logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  5/123 >>

Romotop LUGO N 01 BF krbové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou

Romotop LUGO N 01 BF krbové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou

Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline

Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline
Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline
Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline
Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline
Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline
Romotop LUGO N 01 BF kbrové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou krbyonline

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Krbové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou na pečenie vybavenou teplomerom, hrubý a odolný liatinový rošt, samostatne vyberateľný popolník pre pohodlnejšie čistenie, kvalitný a masívny korpus čiernej farby, kvalitná šamotová spaľovacia komora, rádiusové sklo, elegantná kľučka ochranné rukavice.
Výška:
1552 mm
Šírka:
550 mm

Hĺbka:
456 mm
Priemer dymovodu:
150 mm

Priemer CPV:
125 mm
Spotreba dreva:
1 , kg/h 75 kg/h kg/h

Účinnosť:
81 , % 9 % %
Ťah:
12 Pa

Systém:
teplovzdušný
Otváranie dverí:
bočné

Materiál:
kotlová oceľ
Spotreba vzduchu na horenie:
22,2 m3/h

Dvojstupňové spaľovanie:
nie
Vývod dymovodu:
horný, zadný

Popolník:
áno
Ohnisko:
šamot

Ext. prívod vzduchu:
áno
Dĺžka polena:
33 cm

Teplota spalín:
231 °C °C
Reg. výkon :
3,0 - 7,8 kW

Výkon [kW]:
6 kW


 • Romotop LUGO N 01 BF krbové kachle s keramickým obložením a vstavanou rúrou

  Krbové kachle Romotop Vám ponúkajú skutočne jedinečné spojenie tradičného materiálu, modernej technológie a ručnej práce. Sú ideálnym riešením pre nízkoenergetické domy a u ich majiteľov sa zaslúžene tešia mioriadne veľkej obľube. Antikorová rúra na pečenie umiestnená nad spalovaciou komorou vybavená dizajnovým teplomerom Vám zaručene vykúzli vždy perfektný a neodolateľný pokrm. Dvere kachlí je možné aretovať v polohe otvorené. Dizajnovo navrhnutá odvetrávaná kľučka Vám umožňí pohodlnú manipuláciu počas kúrenia. Systém CPV (centrálny prívod externého vzduchu) je len jedna z inovatývnych technológií, ktoré Vám v sebe tento produkt prináša.
  Štandardom je aj možnosť zapojenia horného, resp. zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo a reguláciu primárneho, ako aj sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Spaľovacia komora je vyložená vysokokvalitnými šamotovými tvarovkami. V spodnej časti kachlí je k dispozícií uzatvárateľný priestor pre  uskladnenie menších zásob dreva, prípadne krbového náradia.

   

  • ideálne riešenie pre nízkoenergetické domy
  • hrubý a odolný liatinový rošt
  • samostatne vyberateľný popolník pre pohodlné čistenie
  • kvalitný a masívny korpus
  • spojenie tradičného materiálu, modernej technológie a pridanou hodnotou ručnej práce
  • vysokokvalitná šamotová spaľovacia komora
  • vysoká účinnosť pri nízkej spotrebe dreva
  • voliteľné zapojenie horného, alebo zadného odvodu spalín
  • technológia CPV - centrálny prívod vzduchu (priemer 125 mm)
  • veľké presklenie dvierok
  • rádiusové sklo umožňujúce náhľad z rôznych uhlov
  • omývané sklo dvierok vďaka prívodu sekundárneho vzduchu, ktorý bráni usadzovaniu nečistôt
  • elegantná kľučka
  • regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu jediným ovládacím prvkom

   


   

  Rozmýšľate o kúpe krbových kachlí alebo krbu? Potrebujete poradiť, podľa čoho treba vyberať? Aké krbové kachle alebo krbové vložky treba zaobstarať do nízkoenergetických domov? Aké druhy akumulácií je možné využiť? K čomu slúžia akumulačné prvky? Náš odborný tím radi Vám pomôže pri výbere a správnej dimenzácii krbových kachlí a vložiek.

  Česká spoločnosť ROMOTOP, spol. s r. o., vznikla v roku 1992, má 25 ročnú skúsenosť. Firma ponúka doplnkové vykurovanie drevom, čo v súlade s podporou obnoviteľných zdrojov energie v Európe prináša všestranný rozvoj podniku. Romotop vďaka špičkovému dizajnu a kvalite spaľovania nachádza ľahko odbyt na domácom trhu aj v zahraničí. Vďaka tomu dnes patrí medzi najväčších európskych výrobcov v oblasti vývoja, inovácií, výroby a predaja krbových kachlí a krbových vložiek. Nech už preferujete akýkoľvek spôsob vykurovania – teplovodné, teplovzdušné či klasické krbové kachle, môžete sa spoľahnúť na tím odborníkov z Romotopu a ich silné zázemie viac než päťsto preškolených partnerov a autorizovaných predajcov výrobnej značky Romotop. V súčasnosti sa krbové kachle a krbové vložky stále častejšie stávajú ak nie primárnym, tak aspoň významným zdrojom vykurovania rodinných domov. Tento trend je absolútne logický, ak si uvedomíme, ako klesá energetická náročnosť moderných domov a stúpajú ceny energií. Našou hlavnou devízou je komplexná ponuka služieb s poskytovaním poradenstva a vrátane odborného servisu. Navrhneme vhodné komplexné riešenie, zaistíme realizáciu krbových kachlí, krbov, montáž aj dopravu. Produkty Romotop využíva viac než 600-tisíc spokojných domácností.

  Dnešná doba predkladá odboru krbových kachlí a krbových vložiek naozaj náročné ciele. Na rozdiel od čias minulých, od nás sa požaduje nielen nevšedný estetický zážitok, ale zvlášť vysoká účelnosť výrobku a jeho vysoká efektivita a ekologickosť. Naše výrobky sa v moderných domácnostiach stále častejšie stávajú najvýznamnejšími zdrojmi tepla. Práve preto bol vo firme Romotop vytvorený inovačný tím, ktorý má za úlohu posúvať krbové vyhrievacie telesá smerom k vysoko účinným, čisto pracujúcim strojom. Vďaka svojmu etickému kódexu presadzuje firma Romotop vo svojich inovatívnych riešeniach vždy ekológiu a ekonomickosť prevádzky. Cieľom inovačného tímu je prinášať nové technické riešenia zvlášť v oblasti návrhu spaľovacích komôr, nadväzujúcich ciest spalín a riadenia spaľovacieho procesu. Výsledkom tohto úsilia sú už dnes výrobky dosahujúce omnoho stabilnejší priebeh horenia v širokom intervale tepelných výkonov. Firma Romotop je okrem iného vlastníkom patentu prinášajúceho zákazníkom teplovodný výmenník, ktorý dosahuje vyšší prenos tepla do výhrevného média a zaisťuje menšie množstvo škodlivín produkovaných spaľovaním biomasy.


 • Energetický štítok

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam