logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  13/303 >>

Kratki NADIA 10 G rovná teplovzdušná krbová vložka s výsuvnými dvierkami

Kratki NADIA 10 G rovná teplovzdušná krbová vložka s výsuvnými dvierkami

Kratki NADIA 10 G rovná krbová vložka s výsuvnými dvierkami krbyonline

Kratki NADIA 10 G rovná krbová vložka s výsuvnými dvierkami krbyonline
Kratki NADIA 10 G rovná krbová vložka s výsuvnými dvierkami krbyonline
Kratki NADIA 10 G rovná krbová vložka s výsuvnými dvierkami krbyonline
Kratki NADIA 10 G rovná krbová vložka s výsuvnými dvierkami krbyonline
Kratki NADIA 10 G rovná krbová vložka s výsuvnými dvierkami krbyonline

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Exkluzívna oceľová teplovzdušná krbová vložka Kratki NADIA 10 G s výsuvnými dvierkami (gilotína) a rovným presklením, ktorá je kombináciou jedinečného dizajnu a výnimočných vlastností. Vďaka inovatívnym technologickým riešeniam zaručuje efektívne a zároveň ekologické vykurovanie.
Výška:
1307 mm
Šírka:
867 mm

Hĺbka:
478 mm
Farba:
čierna

Priemer dymovodu:
200 mm
Priemer CPV:
125 mm

Účinnosť:
80 %
Ťah:
12 Pa

Systém:
teplovzdušný
Otváranie dverí:
výsuvné

Materiál:
kotlová oceľ
Dvojstupňové spaľovanie:
nie

Vývod dymovodu:
horný
Popolník:
nie

Ohnisko:
termotec
Ext. prívod vzduchu:
áno

Norma:
BImSchV 2
Dĺžka polena:
max. 350 mm

Teplota spalín:
255 °C
Reg. výkon :
5 - 12,5 kW

Výkon [kW]:
10 kW


 • Kratki NADIA 10 G
  exkluzívna rovná teplovzdušná krbová vložka s výsuvnými dvierkami  Exkluzívna krbová vložka rady PRO s výsuvnými dvierkami a pravým rohovým presklením od výrobcu Kratki. Krbová vložka NADIA 10 G  vybavená dômyselným výsuvným mechanizmom dvierok pre komfortnú manipuláciu a prikladanie, s možnosťou otvárania bočného skla pre jednoduchú údržbu. Krbová vložka je vyrobená z vysoko kvalitnej žiaruvzdornej ocele a je jedinečnou kombináciou moderného dizajnu a výnimočných vlastností. Vďaka inovatívnym technologickým riešeniam Vám zaručí veľmi efektívne a zároveň ekologické vykurovanie s možnosťou externého prívodu vzduchu. Medzi jej prednosti patrí taktiež aj dekoratívne keramické sklo  zdobená čiernym okrajom. Bezpečnosť proti náhodnému otvoreniu dvierok zabezpečuje integrovaná detská poistka. Krbové vložky rady PRO od výrobcu Kratki spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky a normy pre ekodizajn ako aj nemeckú normu BImSchV 2, ktora určuje maximálne emisie CO2.

   

  Kratki Pro logo

  Kratki Pro iconsKratki Pro garancia kvality

   

  MAXIMÁLNE VYUŽITIE ENERGIE

  Účinné spaľovanie, vyššia teplota v spaľovacej komore a dlhšia akumulácia teploty v ohnisku zabezpečuje vložka z TERMOTEC materiálu. Jeho hladký biely tvar tiež dodáva krbu elegantný vzhľad. Doháranie nespálených častíc vďaka dvojitému deflektoru, predlžuje dráhu spalín a horenie. Tento proces zvyšuje účinnosť spaľovania a zaručuje lepšie využitie energie a minimum škodlivých emisií uvoľnených do atmosféry. Štandardnou výbavou je, príprava na externý prívod vzduchu s priemerom 125 mm. Výkon je regulovaný jediným tiahlom, čo eliminuje nesprávne používanie. Celý mechanizmus je veľmi tichý a bezproblémový.

   

  Kratki Pro výkonné krbové vložky

  TERCIÁLNY PRÍVOD VZDUCHU

  Primárny vzduch je privádzaný do spaľovacej komory po celej šírke cez otvor na prednej strane, sekundárny vzduch je privádzaný cez otvory v zadnej stene a jeho úlohou je doháranie spalín, zníženie emisií a zvýšenie účinnosti a terciálny prívod je privádzaný cez špeciálne kanály a rovnomerne distribuovaný na celú šírku skla. Čím výrazne znižuje ukladanie sadzí a sklo tak udržuje dlhodobo čisté.

   

  BEZPEČNOSŤ

  Krbovú vložku zaisťuje tzv. rodičovský zámok proti náhodnému otvoreniu dvierok, čím ochráni vaše deti. Dvierka krbovej vložky majú žiaruvzdorné keramické sklo odolné voči teplotám až do 660°C a certifikát kvality a bezpečnosti. Rám dvierok je vyrobený z uzavretého profilu, vďaka čomu sú pevné, trvácne a odolné voči vysokým teplotám. Oceľové časti sú rezané laserovo, pomocou najmodernejších zariadení a následne sú ohýbané na CNC ohýbacích strojoch.

   

  MODERNÝ DIZAJN

  Exkluzívne krbové vložky Kratki NADIA sa vyznačujú moderným dizajnom a estetickým prevedením povrchovej úpravy. Sklo dvierok je vybavené dekoratívnym sklom typu Glass, ktoré dodáva interiéru jedinečný štýl a moderný vzhľad a vizuálne zväčšuje ohnisko.

   

  KOMFORTKratki Pro exkluzívne krbové vložky

  Gilotínové dvierka krbovej vložky s výsuvným mechanizmom sú dvíhané na princípe protiváhy, kde oceľové laná s ložiskami rovnomerne rozkladajú ich hmotnosť. Pohybujú sa na ohňovzdorných ložiskách, čo zaručuje ich ľahkú, tichú a bezproblémovú prevádzku. Krbová vložka je vybavená systémom čistého skla. Vďaka rovnomernému prúdeniu vzduchu sa minimalizuje ukladanie sadzí. To vám umožňuje dlhodobo udržiavať sklo čisté. Krb má špeciálne tvarovanú spodnú dosku z materiálu TERMOTEC, vďaka ktorej je spaľovacia komora hlbšia a pojme viac dreva. Čistenie krbu je jednoduchšie vďaka ľahko odnímateľnému popolníku, v ktorej sa hromadí popol. Ohnisko krbovej vložky umožňuje vykonávať servisné činnosti zvnútra, bez zásahu do obstavby krbu. Montáž uľahčujú nastaviteľné nožičky a dymovod otočný o 360°.

   

  ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS

  Výrobca  Kratki poskytuje predĺženú 5 ročnú záruku od zakúpenia. Na keramickú vložku spaľovacej komory sa vzťahuje 2 ročná záruka. Na liatinový rošt a tesnenie krbu sa vzťahuje záruka 1 rok. Použitie krbovej vložky, spôsob spojenia s komínom, ako aj podmienky používania musia zodpovedať príručke.

   

   

   


   

  Hlavné výhody krbových vložiek

   


  Krbové vložky sú umiestnené v izolačnej obstavbe, ktorú si môžte prispôsobiť podľa svojho v kusu. Navyše máte možnosť napojenia teplovzdušných rozvodov a viesť teplo do ďaľších miestností. Teplovzdušná krbová vložka pracuje na princípe cirkulácie vzduchu v  miestnosti. Teplo vzniká v uzavretej spaľovacej komore, kde účinnosť a využitie spalín može dosahovať vysokých hodnôt, čiže vačšina časti teplého vzduchu, je efektívne využitá v interiéri a minimum uniká do ovzdušia cez komín. To zároveň zlepšuje hodnoty emisií. Sklenené dvierka na krbovej vložke s prúdením vzduchu, zabraňuje ich nadmernému zanášaniu. V spodnej časti krbovej vložky je popolník na sadze, ktorý sa veľmi ľahko čistí.

  Ak uvažujete o stavbe uzavretého ohniska, pomocou teplovzdušnej krbovej vložky, získate niektoré, z viacerých výhod.

   

  Medzi tie najdôležitejšie patria:

  • drevo sa v krbovej vložke spaľuje regulované, čo znamená, že na rovnaký výkon, spotrebuje menej paliva,
  • možnosť zachovania vonkajšieho vzhľadu krbu a výmeny len krbovej vložky,
  • ľahké čistenie vďaka odnímateľným lamelám a popolníku.

   

  Teplovzdušná krbová vložka

   

  Spoločnosť Kratki je významným a známym výrobcom teplovzdušných krbových vložiek a na trhu pôsobí už od roku 1998. Vďaka pomerne rýchlemu rastu a širokej škále vysoko kvalitných produktov, sa rýchlo dostala do povedomia a zaradila medzi úplnú špičku európskych výrobcov krbov. Spoločnosť veľmi prísne dbá na to, aby všetky jej výrobky boli v súlade s tými najprísnejšími normami a predpismi. Čo sa týka samotnej kvality produktov, firma Kratki si veľmi rýchlo získala dôveru zákazníkov, keďže využíva striktne len tie najlepšie suroviny a od plánovania, cez výrobu, až po finálnu kontrolu sa sa jej výrobky nesú v duchu exkluzivity a dokonalosti.

   

  Logo Kratki - teplovzdušné krbové vložky

   

   

   


 • Energetický štítok

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam