logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  19/40 >>

Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné

Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné

Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline

Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline
Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline
Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline
Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline
Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline
Nestor Martin TQH 43 teplovzdušné krbové kachle rovné krbyonline

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Luxusne spracované a vysoko výkonné krbové kachle TQH 43 od svetoznámeho výrobcu vykurovacích zariadení Nestor Marin, prinášajú vysoký stupeň luxusu a hypnotizujúci tanec plameňov vďaka inovatívnej technológie spaľovania Woodbox®.
Výška:
803 mm
Šírka:
680 mm

Hĺbka:
472 mm
Priemer dymovodu:
180 mm

Účinnosť:
77 %
Ťah:
12 Pa

Systém:
teplovzdušný
Otváranie dverí:
bočné

Materiál:
kotlová oceľ
Dvojstupňové spaľovanie:
áno

Vývod dymovodu:
horný, zadný
Popolník:
áno

Ohnisko:
liatina
Ext. prívod vzduchu:
áno

Reg. výkon :
3,5 - 16 kW
Výkon [kW]:
14.7 kW • Nestor Martin TQH 43
  luxusné teplovzdušné krbové kachle rovné

   

   

  Model TQH 43 vynikajúco kombinuje moderný a elegantný dizajn s jedinečnými vlastnosťami, kvalitou a odolnosťou liatiny Nestor Martin. Vďaka technológii spaľovania Woodbox® ponúkajú krbové kachle TQH 43 dlhú dobu horenia a jemné, trvácne teplo vďaka schopnosti liatiny uskladňovať a sálať teplo. Voliteľnými doplnkami k dispozícií sú dve 360° otočné základne, alebo si môžete nainštalovať 360° rotačnú súpravu na akýkoľvek povrch vo Vašom domove.

  Hlavnou výhodou krbových kachlí od výrobcu Nestor Martin je okrem ich vysokej kvality a účinnosti aj ich flexibilita. Každý model ponúka možnosť výberu jedného zo štyroch podstavcov, ktoré umožňujú otáčanie kachlí o 360 stupňov, vďaka čomu si môžete vychutnať pohľad na oheň z každého kúta miestnosti. K dispozícii je aj samostatný rotačný systém, vďaka ktorému si môžete vytvoriť ľubovoľný podstavec a neprídete o možnosť otáčania kachlí. Kachle sú vybavené spaľovacou komorou využívajúcu technológiu spaľovania Woodbox® a pre Vaše pohodlie je voliteľnou výbavou aj termostatické diaľkové ovládanie.

   

   

  VLASTNOSTI:

  • "Clean glass" - špeciálny systém čistého skla
  • Patentovaná technológia spaľovania Woodbox®
  • Veľkokapacitný popolník
  • NON-STOP spaľovanie v nočnom režime až 10 hodín
  • Liatinové vnútorné ochranné dosky s dlhou životnosťou
  • Horné, alebo zadné pripojenie dymovodu
  • Voliteľné diaľkové ovládanie

   

   

   

  EcoFriendly krbyonline

   

   


  Technológia Woodbox®

   

  Technológia Woodbox umožňuje kombinovať teplo a jednoduchosť používania s vynikajúcim výkonom spaľovnia. Stačí len stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a získate všetky výhody technológie Woodbox®.

  Patentovaná spaľovacia technológia od Nestor Martin využíva kombináciu prírodného komínového ťahu a predhriateho vzduchu, ktorý sa pomaly a rovnomerne pohybuje smerom k plameňu. Tým sa dosahuje ohromujúcehio efektu, od obrovských divokých plameňov, až po jemný tanec ohňa.

  Jedinečným doplnkom krbových vložiek a kachlí značky kachlí Nestor Martin je aj ich programovateľné termostatické diaľkové ovládanie, ktoré Vám umožňuje kedykoľvek pohodlne zvýšiť, alebo znížiť výkon, resp. zrýchliť, alebo spomaliť samotné horenie. Zariadenie môže pracovať v manuálnom, alebo automatickom režime. Pri manuálnom režime stačením tlačidiel + a - regulujete prívod vzduchu a tým jednoducho zvyšujete, alebo znižujete intenzitu horenia. Kedykoľvek môžete prejsť do automatického režimu, kde si môžete nastaviť požadovanú teplotu a Vaše kachle sa vďaka vstavanému termostatu o všetko postarajú. Diaľkové ovládanie od Nestor Martin poskytuje väčšiu flexibilitu a pohodlie, ako kedykoľvek predtým.

   

  WoodBox krbyonline

   

  Vďaka technológií Woodbox® dokážu krbové kachle spaľovať viac ako 10 hodín v úspornom (nočnom) režime a to bez prikladania. Pohľad na plamene a neuveriteľne presné dômyselné ovládanie intenzity horenia ohňa sú jednoducho bezkonkurenčné. Je celosvetovo známe, že práve spaľovacia technológia je tou, ktorá robí krbovú vložku, alebo kachle originálom od Nestor Martin.

   

  Technológia Woodbox® uľahčuje obsluhu krbových kachlí a ponúka nasledujúce výhody:


  Technológia Woodbox® krbyonline• Spaľovací systém obsahujúci kombinované dodatočné spaľovanie
  • Vynikajúci výkon
  • Extrémne nízke emisie
  • Presnú kontrolu nad rýchlosťou horenia a výkonu
  • Systém oplachu skla, ktoré ho udržiava vždy čisté
  • Dodatočný prívod vzduchu pre jednoduchšie založenie ohňa
  • Vzduchotesnú spaľociu komoru
  • Jednoduchú obsluhu

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Voliteľné príslušenstvo:

   

  Termostatické dialkové ovládanie

  • Nestor Martin Vám ponúka jedinečnú možnosť regulácie intenzity horenia Vašich krbových vložiek a kachlí s inovatívnou technológiou spaľovania WOODBOX® a to všetko z pohodlia Vášho kresla. Ovládanie môžete prepínať meszi manuálnym, alebo automatickým režimom. V manuálnom režime máte možnosť ovládať intenzitu horenia pomocou tlačidiel +  -. V automatickom režime si môžete nastaviť želanú teplotu miestnosti a o ostatné sa už nemusíte starať, keďže intenzita horenia je automaticky ovláda vďaka zabudovanému snímaču teploty.   

   

  Otáčací mechanizmus
  Podstavec:

  • nízky
  • podstavec s úložným priestorom na drevo
  • podstavec lavicový pravý/ľavý   

   


   

  Liatinové krbové kachle od spoločnosti Nestor Martin, európskeho lídra v oblasti domácej vykurovacej techniky, sú výsledkom nekompromisného inovatívneho inžinierstva a viac ako 150 ročných skúseností. Značka Nestor Martin je už dnes po celom svete prestížnym menom. Je to značka, ktorá je synonymom tepla, kvality, odolnosti, bohatých skúseností a tradície.


   

   Nestor Martin logo krbyonline
   

   

  Zakladatelia spoločnosti Nestor Martin boli vždy v úzkom spojení s myšlienkami techologických inovácií, teda každé zariadenie Nestor Martin so sebou prináša bezkonkurenčnú technologickú odbornosť, funkčnosť a prémiovú kvalitu. Medzinárodne patentovaný systém spaľovania WOODBOX® je najdôležitejším pokrokom v technológii spaľovania tuhého paliva v tomto desaťročí. Prináša vysokú účinnosť, zníženú spotrebu paliva, extrémne nízke emisie, ako aj veľkolepý tanec plameňov. Modely s integrovanou technológiou WOODBOX® sú zároveň prvé krbové kachle na spaľovanie dreva s programovateľným termostatickým diaľkovým ovládaním. Či už dávate prednosť ladnej jednoduchosti súčasného moderného štýlu, alebo radšej klasickej elegancii krbových kachlí, Nestor Martin má pre Vás vždy riešenie, ktoré hľadáte.

   

   


 • Energetický štítok

  Nestor Martin TQH 43 energetický štítok krbyonline
 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 949 303 099
img

© Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam